FAG Pendelrollenlager
22330-E1-T41D
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.225,92
exkl. MWST
1.870,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.780,74
exkl. MWST
1.496,42
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.2320 |
|---|---|
| EAN-code | 4012802345018 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 150 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 320 mm |
| Breite | 108 mm |
| Gewicht | 42,2 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | für schwingende Beanspruchung |
Nederlands
Deutsch
English
