FAG Pendelrollenlager
22311-E1-T41A
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
179,26
exkl. MWST
150,64
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
143,41
exkl. MWST
120,51
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.1615 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677807892 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 55 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 120 mm |
| Breite | 43 mm |
| Gewicht | 2,316 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | für schwingende Beanspruchung |
Nederlands
Deutsch
English
