FAG Pendelrollenlager
22248-BE-XL
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
4.522,21
exkl. MWST
3.800,18
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
3.617,77
exkl. MWST
3.040,14
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.1440 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 240 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 440 mm |
| Breite | 120 mm |
| Gewicht | 79,7 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
