FAG Pendelrollenlager
22244-BE-XL-K
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.919,05
exkl. MWST
2.452,98
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
2.335,23
exkl. MWST
1.962,38
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.1425 |
|---|
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 220 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 400 mm |
| Breite | 108 mm |
| Gewicht | 57,9 kg |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
