FAG Pendelrollenlager
22228-E1A-M-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
866,58
exkl. MWST
728,22
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
693,27
exkl. MWST
582,58
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.1185 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677851284 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 140 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 250 mm |
| Breite | 68 mm |
| Gewicht | 14,1 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
