FAG Pendelrollenlager
22226-E1A-M
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
616,28
exkl. MWST
517,88
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
493,02
exkl. MWST
414,30
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.1135 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677850683 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 130 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 230 mm |
| Breite | 64 mm |
| Gewicht | 11 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
