FAG Pendelrollenlager
22222-E1-K
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
501,82
exkl. MWST
421,70
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
401,46
exkl. MWST
337,36
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.1065 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677827241 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 110 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 200 mm |
| Breite | 53 mm |
| Gewicht | 6,82 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
