FAG Pendelrollenlager
21315-E1-TVPB-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
184,97
exkl. MWST
155,44
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
147,98
exkl. MWST
124,35
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.0340 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677875181 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 75 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 160 mm |
| Breite | 37 mm |
| Gewicht | 3,75 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
