FAG Pendelrollenlager
21315-E1-K-TVPB
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
191,14
exkl. MWST
160,62
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
152,92
exkl. MWST
128,50
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.0325 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677809476 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 75 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 160 mm |
| Breite | 37 mm |
| Gewicht | 3,55 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
