FAG Pendelrollenlager
21314-E1-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
193,40
exkl. MWST
162,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
154,72
exkl. MWST
130,02
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.0280 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677959904 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 70 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 150 mm |
| Breite | 35 mm |
| Gewicht | 2,95 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
