FAG Pendelrollenlager
21310-E1-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
107,91
exkl. MWST
90,68
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
86,32
exkl. MWST
72,54
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.0125 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677959584 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 50 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 110 mm |
| Breite | 27 mm |
| Gewicht | 1,21 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
