FAG Pendelrollenlager
21308-E1-K
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
76,16
exkl. MWST
64,00
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
60,93
exkl. MWST
51,20
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.0055 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677959515 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 40 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 90 mm |
| Breite | 23 mm |
| Gewicht | 0,706 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +200 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
