FAG Pendelrollenlager
21305-E1-TVP-B
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
104,27
exkl. MWST
87,62
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
83,42
exkl. MWST
70,10
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.0015 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677808110 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 25 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 62 mm |
| Breite | 17 mm |
| Gewicht | 0,254 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
