FAG Pendelrollenlager
21304-E1-TVPB-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
99,17
exkl. MWST
83,34
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
79,34
exkl. MWST
66,67
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800079.0010 |
|---|---|
| EAN-code | 4026677808103 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 20 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 52 mm |
| Breite | 15 mm |
| Gewicht | 0,16 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
| Ausführung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
