FAG Pendelkugellager
2317-M
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
688,56
exkl. MWST
578,62
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
550,85
exkl. MWST
462,90
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800072.2540 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801192637 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 85 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 180 mm |
| Breite | 60 mm |
| Gewicht | 7,05 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
