FAG Pendelkugellager
2220-M-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
493,75
exkl. MWST
414,92
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
395,01
exkl. MWST
331,94
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800072.2010 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801262637 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 100 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 180 mm |
| Breite | 46 mm |
| Gewicht | 4,98 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
