FAG Pendelkugellager
2203-2RS-TVH
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
35,44
exkl. MWST
29,78
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
28,35
exkl. MWST
23,82
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800072.1320 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801160223 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 17 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 40 mm |
| Breite | 16 mm |
| Gewicht | 0,088 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +100 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | beidseitig Lippendichtung |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
