FAG Pendelkugellager
1319-M
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
615,85
exkl. MWST
517,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
492,68
exkl. MWST
414,02
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800072.1180 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801472838 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 95 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 200 mm |
| Breite | 45 mm |
| Gewicht | 7 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
