FAG Pendelkugellager
1311-K-TVH-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
96,44
exkl. MWST
81,04
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
77,15
exkl. MWST
64,83
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800072.0970 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801159432 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 55 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 120 mm |
| Breite | 29 mm |
| Gewicht | 1,56 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
Nederlands
Deutsch
English
