FAG Pendelkugellager
1224-M-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
932,67
exkl. MWST
783,76
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
746,14
exkl. MWST
627,01
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800072.0730 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801184243 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 120 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 215 mm |
| Breite | 44,542 mm |
| Gewicht | 6,88 kg |
| Käfig | Messingkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +150 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
