FAG Pendelkugellager
1214-K-TVH-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
84,18
exkl. MWST
70,74
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
67,34
exkl. MWST
56,59
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800072.0490 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801184045 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 70 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 125 mm |
| Breite | 24 mm |
| Gewicht | 1,24 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
Nederlands
Deutsch
English
