FAG Pendelkugellager
1212-K-TVH-C3
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
69,33
exkl. MWST
58,26
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
55,47
exkl. MWST
46,61
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800072.0430 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801159104 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 60 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 110 mm |
| Breite | 22 mm |
| Gewicht | 0,885 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | leicht erhöhte Radiallagerluft |
| Bohrung | konische Bohrung (1:12) |
Nederlands
Deutsch
English
