FAG Pendelkugellager
1209-TVH
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
36,34
exkl. MWST
30,54
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
29,07
exkl. MWST
24,43
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800072.0350 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801159029 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 45 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 85 mm |
| Breite | 19 mm |
| Gewicht | 0,46 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
