FAG Pendelkugellager
1200-TVH
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
14,59
exkl. MWST
12,26
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
11,67
exkl. MWST
9,81
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800072.0130 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801024853 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 10 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 30 mm |
| Breite | 9 mm |
| Gewicht | 0,034 kg |
| Käfig | Polyamidkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Material | Standard-Wälzlagerstahl |
| Dichtung | keine, offenes Lager |
| Lagerluft | normale Radiallagerluft |
| Bohrung | zylindrische Bohrung |
Nederlands
Deutsch
English
