FAG Kegelrollenlager
32028-X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
328,89
exkl. MWST
276,38
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
263,11
exkl. MWST
221,10
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.1840 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801051149 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 140 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 210 mm |
| Breite | 45 mm |
| Gewicht | 5,3 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
