FAG Kegelrollenlager
32006-X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
26,85
exkl. MWST
22,56
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
21,48
exkl. MWST
18,05
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.1690 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801036740 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 30 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 55 mm |
| Breite | 17 mm |
| Gewicht | 0,179 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
