FAG Kegelrollenlager
32004-X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
15,23
exkl. MWST
12,80
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
12,19
exkl. MWST
10,24
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.1670 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801035934 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 20 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 42 mm |
| Breite | 15 mm |
| Gewicht | 0,105 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
