FAG Kegelrollenlager
31322-X
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.146,33
exkl. MWST
963,30
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
917,06
exkl. MWST
770,64
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.1590 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801195812 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 110 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 240 mm |
| Breite | 63 mm |
| Gewicht | 12,1 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
