FAG Kegelrollenlager
33220
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
464,15
exkl. MWST
390,04
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
371,32
exkl. MWST
312,03
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.1490 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801051323 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 100 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 180 mm |
| Breite | 63 mm |
| Gewicht | 6,87 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
