FAG Kegelrollenlager
33217
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
205,16
exkl. MWST
172,40
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
164,12
exkl. MWST
137,92
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.1480 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801049573 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 85 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 150 mm |
| Breite | 49 mm |
| Gewicht | 3,64 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
