FAG Kegelrollenlager
33111
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
58,98
exkl. MWST
49,56
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
47,18
exkl. MWST
39,65
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.1300 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801047463 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 55 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 95 mm |
| Breite | 30 mm |
| Gewicht | 0,86 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
