FAG Kegelrollenlager
33022
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
195,95
exkl. MWST
164,66
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
156,76
exkl. MWST
131,73
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.1250 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801049436 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 110 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 170 mm |
| Breite | 47 mm |
| Gewicht | 3,89 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
