FAG Kegelrollenlager
32948
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.663,60
exkl. MWST
1.397,98
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.330,87
exkl. MWST
1.118,38
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.1100 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801413084 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 240 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 320 mm |
| Breite | 51 mm |
| Gewicht | 10,3 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
