FAG Kegelrollenlager
32938
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
758,60
exkl. MWST
637,48
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
606,88
exkl. MWST
509,98
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.1070 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801051576 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 190 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 260 mm |
| Breite | 45 mm |
| Gewicht | 7 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
