FAG Kegelrollenlager
32936
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.230,48
exkl. MWST
1.034,02
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
984,39
exkl. MWST
827,22
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.1060 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801196581 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 180 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 250 mm |
| Breite | 45 mm |
| Gewicht | 6,25 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
