FAG Kegelrollenlager
32919
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
132,45
exkl. MWST
111,30
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
105,96
exkl. MWST
89,04
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.0970 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801049245 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 95 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 130 mm |
| Breite | 23 mm |
| Gewicht | 0,825 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
