FAG Kegelrollenlager
32318
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
444,30
exkl. MWST
373,36
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
355,44
exkl. MWST
298,69
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.0900 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801051248 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 90 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 190 mm |
| Breite | 67,5 mm |
| Gewicht | 8,21 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
