FAG Kegelrollenlager
32313
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
145,04
exkl. MWST
121,88
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
116,03
exkl. MWST
97,50
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.0870 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801154673 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 65 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 140 mm |
| Breite | 51 mm |
| Gewicht | 3,62 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
