FAG Kegelrollenlager
32240
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
2.746,64
exkl. MWST
2.308,10
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
2.197,31
exkl. MWST
1.846,48
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.0750 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801196512 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 200 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 360 mm |
| Breite | 104 mm |
| Gewicht | 48 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
