FAG Kegelrollenlager
32217
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
102,39
exkl. MWST
86,04
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
81,91
exkl. MWST
68,83
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.0630 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801049085 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 85 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 150 mm |
| Breite | 38,5 mm |
| Gewicht | 2,69 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
