FAG Kegelrollenlager
31314
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
184,78
exkl. MWST
155,28
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
147,82
exkl. MWST
124,22
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.0490 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801048798 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 70 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 150 mm |
| Breite | 38 mm |
| Gewicht | 2,96 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
