FAG Kegelrollenlager
30308
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
35,11
exkl. MWST
29,50
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
28,08
exkl. MWST
23,60
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800055.0270 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801039765 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 40 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 90 mm |
| Breite | 25,25 mm |
| Gewicht | 0,772 kg |
| Käfig | Stahlblechkäfig |
| Temperaturbereich | -30 bis +120 Grad |
| Laufgenauigkeit | Toleranzklasse P0/PN bzw. ABEC 1 |
| Rollenreihen | einreihiges Lager |
| Artikelumfang | komplettes Kegelrollenlager |
| Anordnung | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
