FAG Abziehhülse
AH315
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
77,97
exkl. MWST
65,52
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
62,38
exkl. MWST
52,42
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800002.0560 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801208772 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 70 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 85 mm |
| Breite | 45 mm |
| Gewicht | 0,32 kg |
| Kegel | 1:12 |
| Wellenart | für metrische Wellen |
| Bauform | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
