FAG Abziehhülse
AH3134-A
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
405,60
exkl. MWST
340,84
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
324,48
exkl. MWST
272,67
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800002.0490 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801208727 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 160 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 180 mm |
| Breite | 104 mm |
| Gewicht | 3,09 kg |
| Kegel | 1:12 |
| Wellenart | für metrische Wellen |
| Bauform | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
