FAG Abziehhülse
AH24134
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
465,48
exkl. MWST
391,16
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
372,39
exkl. MWST
312,93
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800002.0280 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801307703 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 160 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 180 mm |
| Breite | 125 mm |
| Gewicht | 3,25 kg |
| Kegel | 1:30 |
| Wellenart | für metrische Wellen |
| Bauform | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
