FAG Abziehhülse
AH24128
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
336,08
exkl. MWST
282,42
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
268,87
exkl. MWST
225,94
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800002.0250 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801307697 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 135 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 150 mm |
| Breite | 99 mm |
| Gewicht | 1,276 kg |
| Kegel | 1:30 |
| Wellenart | für metrische Wellen |
| Bauform | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
