FAG Abziehhülse
AH24126
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
269,61
exkl. MWST
226,56
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
215,69
exkl. MWST
181,25
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800002.0240 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801307680 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 125 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 140 mm |
| Breite | 94 mm |
| Gewicht | 1,12 kg |
| Kegel | 1:30 |
| Wellenart | für metrische Wellen |
| Bauform | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
