FAG Abziehhülse
AH2340-H
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
1.451,54
exkl. MWST
1.219,78
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
1.161,23
exkl. MWST
975,82
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800002.0090 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801307369 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 190 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 220 mm |
| Breite | 170 mm |
| Gewicht | 7,934 kg |
| Kegel | 1:12 |
| Wellenart | für metrische Wellen |
| Bauform | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
