FAG Abziehhülse
AH2308
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
56,69
exkl. MWST
47,64
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
45,35
exkl. MWST
38,11
€
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log in| Item no | 6800002.0020 |
|---|---|
| EAN-code | 4012801166874 |
Beschrijving
Technische Daten:
Specificaties
| Innendurchmesser | 35 mm |
|---|---|
| Außendurchmesser | 45 mm |
| Breite | 40 mm |
| Gewicht | 0,128 kg |
| Kegel | 1:12 |
| Wellenart | für metrische Wellen |
| Bauform | Standardausführung |
Nederlands
Deutsch
English
