Doppelkanister PROFI
6 +3l natur Hünersdorff
Lijst prijs
incl. BTW
/ Stk
38,87
exkl. MWST
32,66
€
Uw prijs incl. BTW
/ Stk
und inkl. Rabatt
29,54
exkl. MWST
24,82
€
Alle Ausführungen
Gelieve in te loggen om de winkelwagen te kunnen gebruiken en vervolgens bestellingen te kunnen plaatsen.
Log inBeschrijving
. Für besondere Ansprüche
Separater Ölbehälter für Schmiermittel (z. B. Kettenöl).
Mit Auslaufrohr.
UN-Zulassung nach ADR/GGVSEB.
Specificaties
| Ausführung | Doppelkanister PROFI |
|---|---|
| Ausführung/Typ | Kanister |
| Breite | 362 mm |
| Einfüllöffnung Ø | 29 mm |
| Farbe | weiß |
| Höhe | 298 mm |
| HxBxT | 170x362x298 mm |
| Inhalt | 6 + 3 l |
| Tiefe | 170 mm |
| Volumen | 6+3 l |
Nederlands
Deutsch
English
